Heb je iets te vieren? Is er een jubileum in aantocht? Wil je meedoen aan een sportief evenement, of heb je een ander leuk idee? Steun Woord en Daad met jouw zelfbedachte actie!
Meteen aan de slag? Maak een actiepagina aan en vul hiernaast de benodigde informatie in. Er wordt automatisch een account voor je aangemaakt zodat je je pagina ook later nog kunt bewerken.
/ START EEN ACTIE
Veevoerdersbedrijf P. Bos vierde dit jaar hun 125-jarig bestaan en de organisatie zette een actie op voor Woord en Daad. Met de gift van hun relaties steunden ze het Fair Rice project in Benin, waarbij rijstboeren worden geholpen met het creëren van een stabiele afzetmarkt. Zo lieten zij minderbedeelden meevieren met hun jubileum!
Dit is maar een van de vele voorbeelden. Er zijn allerlei manieren om een actie te starten voor Woord en Daad. Denk bijvoorbeeld aan:
- Het verkopen van (tweedehands) spullen
- Cakes bakken en verkopen
- Klusjes doen
- Het zendingsgeld bestemmen voor Woord en Daad
- Auto’s wassen
- Statiegeldflessen verzamelen
- Een uitgebreide maaltijd koken en mensen uitnodigen om (voor een vergoeding) gezellig te komen eten
- Een fietstocht of andere (sportieve) activiteit organiseren.
Of wellicht heb jij een nog veel beter idee? Start je actie en verras ons!
/ MAAK HIER JE ACTIEPAGINA
/ LOPENDE ACTIES
© Woord en Daad | Privacy statement | Disclaimer