Goed onderwijs voor een hoopvolle toekomst
Wereldwijd samenwerken aan goed onderwijs heeft resultaat! Al zo’n 1070 scholen zagen het onderwijsniveau verbeteren en in Guatemala volgden 119.000 docenten een training. Kwaliteitsonderwijs betekent goed lesmateriaal, deskundige leraren en een stimulerende leeromgeving.
Paola Pantaleón, coördinator van het trainingsprogramma in Guatemala, vertelt: ‘Leerkrachten in Guatemala spelen een belangrijke rol in het leven van een kind. Het is belangrijk dat ze goed opgeleid zijn en goede waarden kunnen doorgeven aan deze kinderen.’
Samen met onze partners bieden we duizenden kinderen, jongeren en families een betere toekomst!

Dag van de Leraar
Tijdens de Nationale Onderwijsweek (6 t/m 10 oktober 2025) vieren we de Dag van de Leraar. Op deze dag zetten we alle leerkrachten in het zonnetje, want dat verdienen ze! Tegelijkertijd stimuleren we leerkrachten wereldwijd om het beste uit zichzelf te halen. Wilt u tijdens de Dag van de Leraar de leerkrachten op uw school in het zonnetje zetten én bijdragen aan trainingen voor leerkrachten wereldwijd? Binnenkort komt er een cadeaubox beschikbaar. Houd deze pagina in de gaten.

Als school in actie?
Ieder kind verdient de kans om te leren en te groeien. Leerkrachten spelen een belangrijke rol in het leven van een kind. Zet u/jij zich met de klas in voor goede leerkrachten wereldwijd? Vraag ons actiemateriaal aan, boek een gastles of lees de tips om een actie op te zetten.
Meer informatie?
Voor een persoonlijke toelichting of een presentatie, neem contact op met onze programmaleider.