Geef voor noodhulp in Burkina Faso

Wij komen met onze klas in actie voor Oeganda. Op vrijdag 11 juli lopen we ons in het zweet voor het goede doel. Hiermee willen we zoveel mogelijk geld ophalen. Steunt u/Steun jij onze actie met een gift? Alvast bedankt!

Leven in armoede

Veel mensen in Oeganda leven in absolute armoede met bijna geen goed werk en onderwijs. Het gevolg? Arme gezinnen moeten leven van slechts één maaltijd per dag en lang niet alle kinderen kunnen naar school.

Actiedoel

Met onze actie willen we als klas verschil maken voor een kind in Oeganda. Met € 396,- krijgt ons sponsorkind de kans om een jaar lang naar school te gaan en wat verder nodig is (eten, medische zorg etc.). De rest van onze opbrengst gaat naar andere projecten van Woord en Daad in Oeganda. Hierdoor krijgen mensen o.a. training en begeleiding naar goed werk, zodat ze zelf voor hun familie kunnen zorgen.

Doe mee

Steunt u/Steun jij ons initiatief? Iedere gift is welkom. Alvast bedankt!

Ja, ik steun deze actie

Alvast hartelijk bedankt!

Doneren