Maandag 30 april,
Holaa!
Onze reis zit er heel jammer genoeg al bijna op.. Maar vandaag hadden we nog een leuk dagje voor de boeg.
In de ochtend zijn we naar weer naar de vakschool gegaan. Hier hebben Thenise en Lisa een ‘Business les’ gegeven. Ze hebben de studenten uitgelegd hoe een verkoop gesprek in Nederland er aan toe gaat en de studenten mochten zelf een verkoopgesprek voorbereiden en uitvoeren.
De rest van de groep gaf een ‘Nederlandse les’ aan de studenten van de vakschool. We hebben de studenten stroopwafels & drop laten proeven. Stroopwafels vonden ze heerlijk, maar de drop vonden ze maar een apart iets, haha. Verder hebben we wat verteld over onze koning & koningin, de 4 seizoenen die wij in Nederland hebben en we hebben ze geleerd hoe je jezelf in het Nederlands moet voorstellen. Om de les een leuke afsluiter te geven hebben we twister gedaan. Ik vond het een heel gezellige en ook voor ons een leerzame ochtend, omdat we natuurlijk alles in het Engels moesten uitleggen.
Na lessen gegeven te hebben, stond er voor ons weer een heerlijke lunch klaar. En ze hadden een leuke verassing voor ons, omdat we zo hard gewerkt hadden. Namelijk de studenten van de vakschool hebben onze haren gewassen, gekruld/gestijld en onze nagels zijn heerlijk gedaan. Het even relaxen na al onze indrukken die we deze reis gezien, gehoord en meegemaakt hebben, was heel lekker!
Toen we thuis kwamen stond er een heerlijk kampvuur voor ons klaar en hebben we taco’s gegeten. Wat hebben we toch een lieve eigenaren getroffen hier van het kamphuis. We hebben bij het knisperen van het vuur en onder de sterrenhemel, complimenten aan elkaar gegeven. Ook bedacht iedereen voor zichzelf een leerpunt die hij/zij mee wilt nemen naar de volgende keer.
Fenna den Uil