De leerlingen van de School met de Bijbel in Maartensdijk zijn, na de presentatie op 6 januari over het Woord en Daad project Drops for Crops, met een grote actie gestart. Op vrijdagavond 6 maart organiseerde Woord en Daad comité Soest e.o. een bijeenkomst in de Ontmoetingskerk in Maartensdijk voor alle schoolkinderen en hun ouders.
Meester Prosman opende de avond, Ineke Brand (scholenvoorlichter) vertelde een spannend verhaal over Jessica, een meisje in Burkina Faso, en Jaco Ottevanger (sponsorprogramma) gaf informatie over verschillende sponsormogelijkheden. Tussendoor werd er muziek gemaakt en samen gezongen.
De kinderen hebben zich geweldig ingezet: De jongsten gingen met kluskaarten of zelfgemaakte gietertjes en met stroopwafels het dorp in. Vanaf groep 6 kregen de kinderen ook € 2 handelsgeld mee. Er zaten zakenmensen in de dop bij, want sommigen haalden er een groot bedrag mee binnen. Nadat de comitéleden na wat puzzelen en hulp de getallen op de blauwe druppels in de juiste volgorde hadden gezet, was de opbrengst bekend: € 6.423,73!
Wat een prachtige opbrengst! Hartelijk bedankt, leerlingen van de School met de Bijbel in Maartensdijk!